+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Контейнери

Інтернет-магазин фірмових інструментів пропонує широкий асортимент товарів компанії OLFA. Необов'язкова реєстрація при покупці спрощує процес замовлення. Доставка здійснюється за допомогою Нової пошти або будь-якою іншою компанієй-перевізником.

Забезпечуючи максимальну зручність своїм клієнтам, ми спробували створити найбільш прийнятні методи оплати: післяплатою на пошті (звернути увагу на наявність комісії), банківським переказом на карту і картами Visa або MasterCard (комісія відсутня).

Перевагою нашого магазину є індивідуальний підхід і турбота про своїх клієнтів. Низькі ціни і величезний вибір продукції не залишать байдужим найвибагливішого покупця. Наш менеджер-консультант надасть кваліфіковану допомогу щодо вибору необхідного інструменту.

Спеціальні контейнери дозволяють безпечно відламувати використані сегменти, що зводить до мінімуму ризик травми при роботі з надгострими лезами Olfa, забезпечує надійне зберігання їх в спеціальному місці. Призначені для багаторазового використання.

1 шт.

товарів на стор.

1 шт.

товарів на стор.