+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Статті та огляди


Дата публікації: 23.04.2015

8+6 секретів правильної експлуатації килимків, які зекономлять гроші

Ви хочете заощадити гроші на покупку нового килимка замість зіпсованого або зношеного? По-перше, потрібно не зіпсувати килимок по не знанню правил експлуатації. По-друге, можна надовго зберегти якість килимка завдяки нашим порадам.

Якщо ви вже користуєтеся або тільки купили килимок для захисту робочої поверхні, завжди виконуйте вимоги по експлуатації. Такі килимки виготовлені із сучасних полімерних матеріалів, вони дуже міцні і довговічні, але можуть бути зіпсовані при неправильних умовах використання.

Читати повністю
Дата публікації: 27.03.2015

Що краще подарувати - килимок для різання або сувенір, техніку і косметику?

Хочете купити подарунок близькій людині, другу, колезі або собі? Ми пропонуємо оригінальну, корисну і сучасну річ. Вам не підійде, якщо ви для подарунка шукаєте сувенір на полицю, побутову техніку, електроніку, косметику або одяг і аксесуари. Наш варіант подарунка - килимок для різання. Зрадіють такому подарунку всі, хто ріже на столі різні матеріали. Перша і основна функція килимка одна - це захист робочого столу від порізів. Зате сфер застосування багато, тому підійде і дорослим і дітям, і чоловікам і жінкам.

Ми розповімо кому і для яких завдань потрібен килимок, яка друга за важливістю функція килимка і перерахуємо характеристики, які відрізняють килимки OLFA від килимків інших виробників.

Читати повністю
Дата публікації: 25.02.2015

Навіщо потрібен килимок для різання і як вибрати кращий за ціною і якістю?

Дивовижний факт - килимок OLFA спочатку був створений як супутний виріб для використання спільно з роликовими ножами для розкрою тканин. У килимка всього два призначення: захист столу від порізів і збереження гостроти лез при різанні. Це виявилося корисним для різних видів робіт і матеріалів, що розрізають. Зараз килимки продають в інтернет-магазинах різноманітних тематик. Вони популярні і затребувані.

Читати повністю
Дата публикації: 20.01.2015

Що об'єднує леза OLFA і плитку шоколаду?

Творцями перших канцелярських ножів з сегментними лезами були два брата родом з Японії. На поліграфічному виробництві, де працювали брати, якість і швидкість роботи залежала від гостроти ріжучої кромки лез, які тупилися дуже швидко. Ідея з сегментами, що відламуються прийшла спонтанно. Якось в дитинстві американський солдат подарував їм плитку шоколаду, у якій легко відламувалися шматочки. Через багато років виникла чудова задумка перенести таку здатність на леза. Таким чином, з'явилися функціональні сегментні леза з постійно гострої ріжучої кромкою.

Читати повністю