+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Подарунки, якими можна здивувати скелелаза.

Протягом останніх декількох років заняття скелелазінням і боулдерінгом набуває масового характеру і стає культовим серед молоді. Багато хто починає відвідувати скелелазні стенди і боулдерінгові зали. Крім комерційних залів, часто встановлюють в будинках невеликі скелелазні стінки для дітей, замість або на додаток до шведських стінок.

Якщо у Вас в компанії або в сім'ї з'явилася людина, з головою захоплена скелелазінням або відвідуванням боулдерінгових залів, то в якийсь момент у Вас з'явиться питання, що ж подарувати і чим порадувати вашу кохану або близьку людину на свято. Таким святом може бути Новий рік, Різдво, День народження або навіть 8-е березня.

Пропонуємо добірку невеликих тематичних подарунків і сувенірів для будинку, які будуть нагадувати про улюблене хобі в побуті і стануть незамінними помічниками в будинку:

1. Чашка сувенірна - "Зачіпка скелелазна".

Чашка сувенірна - Зачіпка скелелазна

Фарфорова чашка з ручкою у формі зачепи для скалодрома. Ручка виконана у вигляді копії скалолазной зачепи з болтом, що імітує кріплення зачепи до стенду. За тактильним відчуттям поверхня ручки аналогічна скелелазній зачіпки. Болт і зачепа для скелелазіння виконані з поліуретану, що робить їх використання безпечним в побуті. Таку чашку можна гріти в мікрохвильовій печі і мити в посудомийній машині, не боючись зіпсувати чашку або ручку. Чашка зручно лягає в руці, при цьому пальці не торкаються самої чашки і не обпікаються об гарячу поверхню.

Чашка сувенірна - "Зачепа скелелазна", 320 мл

2. Брелок - скелелазна закладка або альпіністка стоппер.

В лазаньї на природному рельєфі і в альпінізмі для організації точок страховки застосовуються різні пристрої, які застряють в скельних ущелинах. Одним з таких пристосувань є стоппер. Брелоки, на відміну від скалолазной закладки, замість карабіна або відтяжки, мають кільце для кріплення ключів і не призначені для організації точок страховки. Такий оригінальний брелок на ключах підкреслить вашу індивідуальність і приналежність до світу скелелазіння та альпінізму.

Брелок для ключів - скелелазний стоппер Набір брелоків для ключів - скелелазних закладок (3 шт)

3. Ключниця для ключів - скельна ущелина.

Доповнити брелок скалолазної закладки можна органайзером для ключів. Ключниця має одну або дві спеціальні щілини, в яку закладається брелок. З таким органайзером для ключів організовується точка страховки ключів в будинку.

Ключниця Ключниця подвійна скелелазна

4. Магніт - еталонна скелелазна зачіпка «Швидкість».

Лазание на швидкість - вид скелелазіння, індивідуальна або парна гонка на час. Починаючи з 2005 року більшість міжнародних змагань на швидкість проводяться на еталонній трасі. Для її створення застосовується однаковий вид зачіп, що за формою нагадує людину або скелелаза. Це сама впізнанна форма зачіп для скалодрома у всьому світі. Магніт-чоловічок або еталонна зачіпка "Швидкість" надійно закріпить на холодильнику нагадування, календар або фотографію. Такі магніти дозволяють створити свою особисту еталонну трасу і ще раз зможуть підкреслити оригінальність і креативність в будинку!

Магніт - еталонна скелелазна зацепа "Швидкість" - червоного кольору Набір магнітів - еталонних скелелазних зачіпок "Швидкість" (3 шт)