+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Роликовий ніж 45 мм Olfa PIK-2

Ніж 45 мм з хвилястим лезом і захисним ковпачком для безпечного зберігання. Хвилястий зріз запобігає осипання країв тканини.

Availability: Є в наявності

416,16 грн.

Опис

Деталі

Створюйте унікальні вироби з тканин з хвилястим краєм в техніці печворк і квілтинг.

Ніж PIK-2 повністю змінив підхід до розкрою тканин для виробів з печворку та квілтингу, а також для пошиття звичайного одягу. Роликовий ніж з круговим хвилястим лезом 45 мм зрізує тканину хвилею, що запобігає осипанню краю. Хвилястий зріз зробить ваш виріб неповторним. Зручний та безпечний в роботі, має захисну кришку, яка закриває лезо. Спеціальне кругове лезо прокручується та ріже матеріал без зачіпок на смужки, прямокутники та інші форми для пошиття виробів у техніці клаптикового шиття. Лезо з нержавіючої сталі особливого заточування з подвійним кутом ріжучої кромки з легкістю ріже тканину і шкіру.

Застосування: шиття, печворк, квілтинг, скрапбукінг, декупаж, квілінг, рекламні вивіски та плакати, декоративні вироби, подарункові упаковки, дизайнерські й авторські роботи з тканин, шкіри, паперу, атласних стрічок, картону, плівки, а також промисловий дизайн та меблеве виробництво.

Змінне лезо: PIB45-1
Тип упаковки: блістерна упаковка

Рекомендуємо використовувати разом з килимками (матами) Olfa та розмічальними лінійками Olfa.

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Роликовий ніж 45 мм Olfa PIK-2

Теги товарів

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Авторство принадлежит www.olfa.in.ua