+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Килимок товщиною 1,6 мм Olfa RM-IC-M

Непрорізниий самовідновлювальний килимок товщиною 1,6 мм, формат А1 (90х60 см), двосторонній з метричною та дюймовою розміткою. Захистить робочу поверхню і збереже гостроту лез ножів Olfa. Спеціально для печворку та розкрою тканин.

Availability: Є в наявності

1 293,20 грн.

Опис

Деталі

Килимок (мат) захистить робочу поверхню та збереже гостроту леза ножів Olfa. Спеціально для печворку та розкрою тканин.

Килимок RM-IC-M (розмір 90х60 см) складається з трьох шарів. Середній шар - дуже щільний та непрорізний матеріал. Зверху і знизу килимок шорсткий, в ньому ніж як би “потопає”, що дозволяє продовжити термін служби лез.  Мат двосторонній зеленого кольору з жовтою розміткою. Цей килимок товщиною 1,6 мм спеціально створений для роботи на ньому розкрійних роликових ножів (серії RTY та CMP-3). Не рекомендуємо використовувати сегментовані (SVR-1, SVR-2, S, L-5, L5-AL, CMP-1) та макетні ножі (AK-1, AK-4), посилені ножі HB, LB та ножі з товстим лезом, наприклад, CK-2, CK-1 (краще придбати більш товстий мат 2 або 3 мм). Не можна різати на ньому ножем MC-45.Зберігати на плоскій поверхні, не нагрівати, уникати прямих сонячних променів.

Застосування: шиття, печворк, квілтинг, скрапбукінг, декупаж, квілінг, рекламні вивіски та плакати, декоративні вироби, подарункові упаковки, дизайнерські й авторські роботи з тканин, шкіри, паперу, атласних стрічок, картону, плівки, а також промисловий дизайн та меблеве виробництво.

Для розкрою тканин рекомендуємо використовувати розмічальні лінійки Olfa та роликові ножі Olfa.

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Килимок товщиною 1,6 мм Olfa RM-IC-M

Теги товарів

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Авторство принадлежит www.olfa.in.ua