+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Товари партнерів

Категорія «Товари партнерів» пропонує Вашій увазі продукцію, яка виготовлена ​​в Німеччині та США. Бренд Petromax вже більше 100 років асоціюється з чудовою якістю і винятковою надійністю. Доступні ціни на товари преміум класу стануть приємним сюрпризом і подарунком близьким людям.

Доставка замовленої продукції здійснюється в найкоротші терміни. Перед відправкою ми ретельно перевіряємо якість продукції. Всі посилки ретельно упаковуються, ризик дефекту при перевезенні мінімальний.

Ми цінуємо своїх клієнтів і дбаємо про зручність користування нашим інтернет-магазином. Таким чином, оплатити своє замовлення можна кількома способами: готівкою, переведенням на банківську картку (при цих способах необхідно оплачувати додатково комісію), картами Visa або MasterCard (комісія відсутня).

Казан чавунний Petromax випускається в чотирьох варіантах, об'ємом від 1,8л до 11,4л *. Кришка-сковорода є чудовим доповненням. Досконала конструкція дозволяє готувати їжу в умовах повного його занурення у вугілля, а при необхідності існують отвори для виходу пари. Чавунний казан з кришкою сковородою зручно використовувати тим хто віддає перевагу активному відпочинку.

Винятковий дизайн і працездатність гасових ламп Petromax підтверджується протягом багатьох десятків років. Така лампа буде корисною в поході, на дачі, рибалці, полюванні і т.і. Спеціально розроблене масло Petromax Alcan без кольору і запаху не утворює сажі і кіптяви в процесі експлуатації. Також можна використовувати звичайне гасове масло. Завжди в наявності додаткові запчастини: гніт для олійної лампи, гартівна сітка, скло для лампи гасової.

Туристичний примус надійної конструкції є вірним супутником для любителів відпочинку на свіжому повітрі. Приготування їжі в обмежених умовах не буде проблемою.

Кавник * емальований Petromax дозволить зробити улюблену каву/чай з його природними смаковими якостями і запахом, використовуючи унікальний принцип перколяції.

Одним з лідерів виробництва гасових ламп в США є компанія ALADDIN *. Яскраве світло, унікальний дизайн, надійність і простота. Додаткові аксесуари до ламп можна знайти в нашому каталозі.

* Казан 11,4л, кавник, лампи ALADDIN та аксесуари до них тільки ПІД ЗАМОВЛЕННЯ.

Товари від 1 до 12 з 20

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари від 1 до 12 з 20

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2