+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Відеоролики

Пэчворк

Синельний ніж Olfa CHN-1

Спеціальне кругле лезо для синельного ножа OLFA CHN-1 (Chenille Cutter) діаметром 60 мм в корпусі з якісної пластмаси, в якому передбачені 4 направляючі для різної (від 5 до 12 мм) ширини між рядками на матеріалі. Дозволяє прорізати декілька шарів попередньо простроченої тканини, при цьому залишаючи нижній шар цілим. Дізнайтеся більше про особливості ножа OLFA CHN-1 для синелі і про те, як швидко і безпечно поміняти лезо в ньому з цього відео.
Печворк

Килимок OLFA що обертається

Килимок що обертається зручний для розкрою дрібних деталей, для підрізання припусків з чотирьох сторін, для всіх видів рукоділля, коли необхідно розгорнути заготовку. У нашому інтернет-магазині килимки представлені в двох розмірах: 30х30 см і 45х45 см.
Печворк

Як швидко та безпечно замінити лезо у роликовому ножі

На відео детально показано як змінити лезо в дисковому (роликовому) ножі. Подивіться це відео, якщо ви ще не змінювали леза в таких ножах, це убезпечить вас від травм. Діаметр лез і самі ножі можуть бути різними, але принцип зміни леза однаковий. Міняйте леза правильно та безпечно!
Хобби и крафтинг

Перший в світі дитячий ніж ESK-1

Ніж OLFA ESK-1 завоював гран-прі на 27-й щорічній виставці "Канцтовари року" в 2018 році. Його називають KITTER - комбінація слів KIDS (англ.-діти) і CUTTER (англ.-різак, ніж), в першу чергу він призначений для них.
Хобі та крафтинг

Господарський ніж OLFA CK-2

Господарський ніж Olfa CK-2 повністю виготовлений з нержавіючої сталі. Має плоский корпус з гвинтовим фіксатором. Змінне лезо Olfa CKB-2, товщиною 1,2 мм, можна багаторазово заточувати, це значно подовжує термін використання ножа.
Печворк

Роликовий ніж 28 мм Olfa RTY-1/C

Роликовий ніж з діаметром леза 28 мм, в основному використовується при роботі в техніці печворк. Легкий ніж середнього розміру, їм зручно різати по зігнутим контурах і вирізати візерунки.
Печворк

Складаний килимок OLFA зі спеціальної серії FCM

Складаний килимок зі спеціальної серії FCM призначений для роботи з роликовими ножами. Такими ножами ріжуть тонкі і гнучкі матеріали: тканину, шкіру, папір, плівку, банерне полотно і різні види текстилю. Найчастіше килимок товщиною 2,5 мм придбають для печворку та квилтингу.
Килимки серії FCM зручно переносити в ручній поклажі, сумочці, а також зберігати. Вони компактно складаються навпіл і плавно розгортаються. Складаний шов забезпечує міцну ріжучу поверхню. По краях розмітки невеликий бордюр для зручності роботи на розмітці.
Стройка та ремонт

Безпечні ножі