+38 050 615 89 28

Интернет-магазин инструментов OLFA

Сегментный нож 18 мм Olfa Olfa UTC-1

Высокопрочный сегментный нож 18 мм для тяжелых режимов работы. Для разрезания гипсокартонных плит, гофрокартона, обоев, бумаги, мягких кровельных материалов, изделий из резины и кожи, срезания строительно-монтажной пены, при изготовлении рекламных щитов и вывесок, при работе с электрическим кабелем и т.д.

Доступность: Есть в наличии

283,08 грн.

Описание

Подробности

Высокопрочный сегментный нож 18 мм снабжен эргономичной и нескользящей рукояткой. Особо острые лезвия.

Корпус выполнен из эластомера устойчив к воздействию кислот, ацетона, масел. Усиленные направляющие из нержавеющей стали. Фиксатор AUTOLOCK. Автоматический фиксатор имеет 5 рабочих позиций для выдвижения лезвия на различную длину.

Нож комплектуется высокопрочным трапециевидным лезвием серии SKB-2/5B. Лезвия из высокоуглеродистой инструментальной стали с двойным углом заточки.

Сменное лезвие: SKB-2/5B, RSKB-2, HOB-2/5
Тип упаковки: блистерная упаковка

Отзывы

Отзывы пользователей (1)

UTC-1Отзыв пользователя Аноним
Отримав від Вас ніж OLFA UTC-1, ДЯКУЮ. Ніж справді оригінальний - Made in Japan. Ніж, упаковка все чистеньке, новеньке - все як Ви і обіцяли, приємно - мені сподобалось. Ніж виявився як з точки дизайну гарний, так і в руці сидить на відмінно, як силовий хват, так і в хваті для фігурного різу -дуже хороший. Даний ніж відрізняється від ножа модель SK-4 ( яка у мене є), Ніж UTC-1 довший , ручка грубша, ручка покрита резиною. На фотографії вони по розміру одинакові, але насправді вони абсолютно різні, я на таке не розраховував! І ЦЕ ДУЖЕ ДОБРЕ! Потрібно було замовляти 2 штуки ножів! Ніж дорогий, але думаю, що він того вартий ! Я працюю різними ножами в тому числі і з класичним трапеційним лезом - завжди бракувало довжини леза. Тепер у мене є ніж який мені підходить повністю. Ще раз ВЕЛИКА ПОДЯКА!

Мінуси : Я просив або чек, або товарну накладну - отримав фількіну грамоту ( без печатки), я таке і сам собі напишу.
За пересилку заплатив 66гривень, не сподівався, за такий маленький пакетик - неприємно був здивований. Я навіть не звернув увагу на те , що Ви в Харкові. Я час від часу отримую з Києва, зЛьвова, з Одеси або товар, або інструменти, яких у нас немає в продажі, але явно дешевше. Інтересно скільки би я заплптив би за той товар, що я деколи отримую, з Одеси, чи Києва, чи Львова, якби я його отримував з Харькова, ціна б була космічна -товар би був нерентабельним. (Отзыв написан 27.09.2017)

Напишите ваш собственный отзыв

Вы пишете отзыв на товар: Сегментный нож 18 мм Olfa Olfa UTC-1

Метки товара

Метки товара

Используйте пробелы для отделения меток. Используйте одинарные кавычки (') для фраз.

Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах

Сегментный нож 18 мм Olfa L-5

Сегментный нож 18 мм Olfa L-5

Отзывы (1)
285,04 грн.
Комплект метрических линеек

Комплект метрических линеек

Обычная цена: 1 668,24 грн.

Особое предложение: 1 501,36 грн.

Авторство принадлежит www.olfa.in.ua