+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Про нас

Наш інтернет-магазин стартував на початку 2011 року і нам вже більше 11 років. Ми, звичайно, “нерозєтка”, але в цьому й є наша основна перевага.

У нас індивідуальний підхід до кожного покупця. Ми надаємо якісні рекомендації по всім товарам нашого магазину. Пропонуємо оптимальне рішення щодо комплектації змінних лез до ножів, рекомендуємо різні килимки для різних видів робіт.

Намагаємося відправити посилку в найкоротші терміни - більшість замовлень було відправлено в день замовлення. Ми пропонуємо найпопулярніші варіанти доставки і оплати, але завжди залишаємо право покупця вибрати більш зручний варіант, навіть, якщо його немає на сайті.

У нас окремий підхід до упаковки кожної посилки. Це, в першу чергу, стосується килимків для різання. Ми не скручуємо, а обов'язково пакуємо в розгорнутому вигляді в щільний картон з двох сторін. Кожен інструмент окремо загорнутий в пакувальну плівку.

Купити товар в нашому магазині можна без реєстрації в два кліка. Для цього використовуйте форму запиту зворотного дзвінка у правому верхньому куті сайта. Або просто зателефонуйте нам і ми приймемо замовлення по телефону.

Любий товар, куплений в нашому магазині, можна повернути (тільки в оригінальній упаковці). Пересилання назад за рахунок магазину.