+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Леза для крафтінгу

Леза для художнього ножа завжди можна придбати в нашому інтернет-магазині Olfa. Наші досвідчені фахівці завжди раді надати допомогу і прийняти оптимальне рішення. Прості умови покупки не змусять довго сумніватися у виборі кращого магазину. Ми надаємо тільки перевірену якісну продукцію, яка виготовлена ​​за високими стандартами в Японії.

Доставка обраного товару здійснюється по всіх населених пунктах України. Вибір перевізника залишається за Вами. Зручні способи оплати дозволять виконати процес покупки не виходячи з будинку або офісу. При замовленні від 800 грн. доставка безкоштовна. Завжди цікаві акційні пропозиції. Індивідуальний підхід до всіх клієнтів.

Леза сегментні DKB-5 і SAB-10 застосовуються виключно для ножа SAC-1. Виготовлені з інструментальної сталі за унікальною технологією багатоступінчастого доведення, що забезпечує ідеальну гостроту. Ріжуча кромка під кутом 30°. Зручна розфасовка лез залежно від необхідної Вам кількості.

Купити лезо для ножа Olfa 28 мм легко і доступно. Перфоровані леза для роликового ножа Olfa PRB28-2 дозволять виконувати унікальні роботи пов'язані з необхідністю в перфорованих лініях. Сировиною для виготовлення є якісна вольфрамова сталь. В упаковці 2 леза.

Змінні леза СОВ-1 для циркульних ножів (CMP-1 і CMP-1 / DX) виготовлені з інструментальної сталі. В упаковці 3 леза по 5 сегментів, тобто 15 лез. Двостороння заточка забезпечить гостроту і якість у виконанні робіт.

Набір лез для єдиного у своєму роді ножа МС-45 складається з 5 двосторонніх лез. Такий ніж застосовується для вирізання паспарту для багетних рам, картин і т.д. Леза виконані з вуглецевої сталі за сучасними технологіями, які забезпечують максимальну гостроту.

Запасні леза для канцелярських ножів і не тільки за доступними цінами разом з нашим інтернет-магазином реально і зручно. Леза для ножа TS-1 з тонкою регулюванням товщина розрізає матеріалу виготовлені з вуглецевої сталі. Леза TSВ-1 поставляються в пластиковому кейсі в кількості 5 штук.

Робіть покупки із задоволенням!

Товари від 1 до 12 з 14

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари від 1 до 12 з 14

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2