+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Леза для сегментних ножів

Змінні леза для ножів Olfa завжди в наявності і доступні в нашому інтернет-магазині. Найнижчі ціни. Оформити замовлення не складе труднощів, достатньо заповнити невелику кількість обов'язкових полів і наш менеджер передзвонить Вам для уточнення даних. Зручна форма оплати. Доставимо товар в будь-яку точку України найзручнішим способом.

Всі леза виготовляються за сучасними технологіями і відповідають усім вимогам якісного продукту. Японська компанія Olfa здавна славиться своїми інструментами. Надійність і довговічність головні пріоритети виробника. Унікальна і досконала заточка лез дозволить виконувати роботу без зупинок і дефектів. Продумана безпека у використанні кожної одиниці товару.

Змінні сегментні леза виконані з інструментальної сталі, а також неіржавіючої сталі для можливості працювати у вологому середовищі. По ширині леза бувають 9 мм, 12,5 мм, 18 мм, 25 мм. Особливої ​​уваги гідні Ульра-гострі леза серії «EXEL BLACK», які відрізняються своєю покращенною гостротою на 25% ніж інші, але в теж час є більш крихкими.

Леза для ножів шириною 9 мм представлені в широкому діапазоні. В основному застосовуються для підрізання паперу, шпалер, а також при роботі з тонувальними плівками. Леза сегментні 12,5 мм спеціально розроблені для середньорозмірного ножа МТ-1. Можна застосовувати для робіт загального характеру як у побуті, так і на виробництві. Зберігаються в пластиковому кейсі, який чудово захищає від негативного впливу оточуючих факторів. Лезо для ножів з шириною 18 мм застосовується для посилених видів робіт, таких як порізка ковроліну, лінолеуму, гуми, шкіри і т.і. Леза Olfa 25 мм використовуються для розрізання жорстких матеріалів, таких як гіпсокартон, фанера тощо.

Леза для будівельних ножів важливий атрибут для будь-яких робіт пов'язаних з порізкою різних матеріалів. Тому необхідно вибирати тільки перевірені роками товари, де якість і надійність стоять на першому місці. Інтернет-магазин Olfa - гарантія якості.

Товари від 1 до 12 з 18

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2

Товари від 1 до 12 з 18

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2