+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Леза для макетних ножів

Запасні леза для макетного ножа можна придбати в нашому інтернет-магазині. Замовляйте он-лайн по телефону або заповніть форму замовлення на сайті і Вам зателефонують. Індивідуальний підхід до кожного покупця. Доступні ціни на якісну продукцію. Доставляємо по всій території України за допомогою компаній перевізників. Безліч варіантів оплати для зручності.

Леза для ножів Оlfa виготовляються згідно найвищих стандартів якості. Головною особливістю є використання добротних матеріалів. Леза для ножів виготовлені з інструментальної сталі особливої ​​заточки. Бронзовий затиск надійно фіксує вістря в рукоятці.

Змінні леза для ножів завжди повинні бути під рукою, адже гострота - запорука ідеальної роботи без зачіпок і всяких неприємних дефектів. Фігурне вирізання по звивистим контурам вельми копітка робота, в якій старанність, терпіння і посидючість є важливими атрибутами для творця.

Форма леза ножа відіграє важливу роль при тій чи іншій роботі. Загострена ріжуча кромка часто застосовується в моделізмі для створення виробів з пластику або картону. Зубілоподібна форма застосовується у вирізанні аплікацій, а також для порізки шпалер, шкіри, плівок і т.д. При необхідності випиляти потрібний орнамент або допилити вже надрізані матеріали великої товщини можна використовуючі пилковидні леза. Легко впорається з фанерою, деревиною м'яких порід, пластиком, жорсткої шкірою і т.д. Округлена ріжуча кромка використовується в художніх роботах з вирізання складних деталей.

Леза сегментні для ножа SAC-1 виконані за унікальною технологією. Багатокрокове доведення до певної гостроти ріжучої кромки робить ніж неймовірно гострим. Найбільш актуальним застосуванням є моделювання, арт-проектування, а також необхідний для роботи з тоніровочною плівкою і т.і.

Однак, варто також подбати про збереження робочого місця і захистити його від порізів і подряпин. Рекомендуємо застосовувати ніж макетний спільно із захисним килимком Olfa. Створюйте ексклюзивні вироби разом з нами.

12 шт.

товарів на стор.

12 шт.

товарів на стор.