+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Ножі для різних технік

Товари для скрапбукінгу, печворку, квілтінгу і не тільки від інтернет-магазину Olfa. Створюйте яскраві та ексклюзивні творчі проекти разом з якісними інструментами.

Замовити потрібний товар можливо двома способами: зателефонувати за вказаним номером телефону або оформити замовлення через кошик покупок на сайті. Доставка товару здійснюється в день замовлення або на наступний. Доставляємо за допомогою послуг компаній перевізників: Нова Пошта, Укрпошта і т.д. Оплатити можна такими способами: на банківську картку, картками Visa або MasterCard, готівкою при отриманні. Вибір залишається завжди за Вами. Лояльні ціни. Діючі акції.

Ножі Olfa вирішили питання підрізання нерівного краю тканини точковим методом завдяки спеціалізованому ножу TEC-1. Також робота, пов'язана з підпарюванням шва стане набагато швидше і легше. Лезо ножа являє собою сегмент від дискового леза із сталі високої якості.

Бажаєте створити хвилястий край у тканини? Роликовий ніж для печворку PIK-2 виконає таку роботу в найкращому вигляді. Дискове лезо діаметром 45 мм з хвилястим лезом необхідно при роботі з сипучими тканинами. Зручна рукоятка. Безпека при використанні, захисна кришка для зберігання.

Печворк інструменти і пристосування своєрідні і вміщають в себе безліч унікальних допоміжних засобів для створення шедеврів своїми руками. Наприклад, спеціальний ніж для синелі, який створить ефект «мохристої» поверхні.

Циркульний ніж Оlfa CMP-3 швидко і якісно виріже ідеальні кола з декількох шарів тканини діаметром від 40 до 220 мм. Без зачіпок. Ніж оснащений дисковим лезом діаметром 18 мм. Унікальна заточка. Якість гарантується виробником.

3 шт.

товарів на стор.

3 шт.

товарів на стор.