+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Роликові ножі

Дисковий розкрійний ніж, мабуть, самий необхідний інструмент в таких техніках як квітлінг і печворк. Ніж зі змінними лезами важливий атрибут будь якої рукодільниці або рукодільника. Від правильного вибору інструменту залежить подальша творча робота над ексклюзивним виробом. Втілюйте в життя найкреативніші ідеї, а інструмент Olfa допомагатиме.

У нашому інтернет-магазині роликові ножі Olfa представлені в широкому асортименті. Безпечні в роботі. Розріжуть матеріал без зачіпок і різних дефектів. Зручні рукоятки. Леза унікального заточування з нержавіючої сталі.

Роликовий ніж для тканини з діаметром леза 18 мм легко вирішить завдання з вирізання дрібних візерунків, а також легко підріже оздоблювальний шов. Зручний, рухливий, компактний.

Ніж для печворку з діаметром леза 28 мм дозволить швидко розрізати тканину по зігнутим контурам, а також ідеальний для роботи у важкодоступних місцях.

Найпопулярнішими є ножі з діаметром леза 45 мм. Такі ножі представлені в п'яти різних варіантах. Відмінності в рукоятках, можливості зміни леза, кольорі, формі леза і т.і. У наших статтях Ви зможете знайти корисний порівняльний огляд таких ножів і зробити правильний вибір.

Ніж для розкрою тканини з круговим лезом 60 мм представлені у двох варіантах з різними видами рукояток. Впораються з порізкою щільних матеріалів. Безпека за рахунок висунення леза в робоче положення. Яскравий, стильний дизайн.

Унікальний ніж для синелі створить ефект «мохристої» поверхні. Циркульний ніж стане головним помічником у роботі з вирізання кіл різного діаметру.

Створюйте шедеври разом з інструментом Olfa. Кращі ножі з високоякісними лезами вирішать питання порізки матеріалу назавжди. Купити лезо для ножа можна в будь-який час, так як завжди є в достатній кількості.

Інтернет-магазин Olfa пропонує тільки фірмовий інструмент від виробника. Японське виробництво - гарантія якості. Доставка по всій Україні. Оформлення покупки без реєстрації. Можливе оформлення замовлення по телефону.

10 шт.

товарів на стор.

10 шт.

товарів на стор.