+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Будівництво та ремонт

Ніж будівельний зі змінними лезами, скребки, ножиці та багато інших інструментів для будівництва та ремонту можна придбати в інтернет-магазині Olfa. Завжди доступні ціни, професійна консультація, допомога в оформленні замовлення, швидка доставка. Наш інтернет-магазин, спеціально для Вашої зручності, пропонує оплачувати товар не виходячи з будинку або офісу, а найголовніше можливість оплати без додаткової комісії. Всі деталі можна дізнатися за вказаним номером телефону.

Будівництво і ремонт досить копітка робота, яка може бути полегшена або прискорена спеціальними інструментами. Ми пропонуємо товар виключно японської якості, який чудово зарекомендував себе. В асортименті можна знайти унікальні товари, які не мають аналогів серед вітчизняних, а також зарубіжних виробників.

Сегментний ніж з шириною леза 9 мм невід'ємний атрибут при поклейці шпалер. Дуже швидко і якісно наріже полотна з паперу. Легко впорається з розрізанням пакувальної плівки, коробів з картону, тонкої шкіри тощо. Безпечне використання за рахунок надійної автоматичної або напівавтоматичної фіксації леза. Для прихильників екологічно чистих товарів пропонуємо спеціальний ніж корпус, якого повністю складається з перероблених матеріалів.

Ніж з висувним лезом шириною 18 мм призначений для посилених видів робіт. Серед різноманіття таких ножів можна виділити основні переваги кожного. При роботі в особливих умовах радимо застосовувати ніж для різання з рукояткою, яка стійка до різних агресивних або вологих серед. Також є цікавий варіант ножа, за рахунок лінійки-обмежувача, який легко нарізуватиме матеріал ідеальними смугами.

Хороші ножиці завжди будуть потрібні для побуту, в будівельних роботах і т.і. Робота ножицями досить трудомістка, проте якщо використовувати перевірений інструмент робота буде виконуватися швидко і якісно. Господарські ножиці Olfa ріжуть до самих кінчиків, завдяки унікальній методиці заточування. Нержавіюча сталь. Різні довжини ріжучої кромки. Зручна рукоятка при тривалій роботі.

Скребок Olfa для зняття з поверхонь різних матеріалів представлений в широкому асортименті. Фарба, штукатурка, тонувальна плівка і багато інших матеріалів легко очистяться від необхідної поверхні. Також завжди в наявності скребки для посилених режимів робіт, таких як віддирання старої плитки, покрівельних матеріалів, лінолеуму і т.і.

Товари від 1 до 12 з 31

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Товари від 1 до 12 з 31

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3