+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Всі леза

Інтернет-магазин фірмових інструментів Olfa пропонує широкий асортимент лез. Необов'язкова реєстрація при покупці спрощує процес замовлення. Доставка здійснюється за допомогою Нової Пошти або будь-якою іншою компанією перевізником.

Забезпечуючи максимальну зручність своїм клієнтам, ми спробували створити найбільш прийнятні методи оплати: готівкою при отриманні товару (звернути увагу на наявність комісії), банківським переказом на карту і картами Visa або MasterCard (комісія відсутня).

Перевагою нашого магазину є індивідуальний підхід і турбота про своїх клієнтів. Низькі ціни і величезний вибір продукції не залишать байдужим найвибагливішого покупця. Наш менеджер-консультант надасть кваліфіковану допомогу з вибору необхідного інструменту.

Змінні леза є невід'ємною частиною безперебійної роботи. Леза для ножів японської фірми Olfa є предметом особливої ​​гордості. Гострота ріжучої кромки при інтенсивній роботі зберігається набагато довше завдяки унікальній подвійний заточенню.

Леза сегментні серії AB і LB виготовляються з інструментальної сталі із застосуванням технології багатокрокового доведення, що забезпечує максимальну гостроту на тривалий період.

Запасні леза серії AB-S виконані з нержавіючої сталі, тому робота у вологому середовищі не страшна. Такі леза більш м'якіші і можуть застосовуватися для тонування скляних поверхонь, не боячись подряпин.

Ультра-гострі леза ABB і LBB виготовлені з інструментальної сталі і на 25% гостріше за інші, за рахунок подвійного заточування.

Надміцні сегментні леза HB дозволяють прикладати максимальне зусилля і отримувати аналогічний результат.

Леза до роликового ножа серії RB застосовуються для шиття і різного роду рукоділля. Подвійний кут заточування гарантує карколомний ефект.

Леза для пластику PB виконані з вольфраму і мають один кут заточування ріжучої кромки.

Леза для макетного ножа застосовуються в художніх роботах. Різноманітні форми допомагають виконати дрібну роботу більш якісно.

Змінні леза для ножів спеціального призначення також завжди є в наявності. Великий попит на інструменти компанії Olfa підтверджує високу якість, надійність і безпеку у використанні.

Товари від 1 до 12 з 54

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Товари від 1 до 12 з 54

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5