+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Шкребки та пилки, леза до них

Шкребок зі змінним лезом та багато інших корисних товарів чекають на Вас в нашому інтерні-магазині Olfa. Бездоганна японська якість не залишить байдужим навіть найвибагливішого покупця. Зручна форма оплати. Доставка здійснюється по всій території України такими перевізниками, як Нова Пошта, Укрпошта і т.і. Відправка покупки в той же день. Кваліфікована допомога.

Будівництво і ремонт досить трудомісткі процеси, тому застосування спеціалізованих інструментів просто необхідно. Ми пропонуємо купувати шкребки для очищення поверхонь від різного роду матеріалів і забруднень. Чудовий інструмент заощадить час і сили.

Шкребки Olfa серії SCR швидко очистять поверхню від плівки, фарби, шпаклівки, штукатурки, тощо. При цьому поверхня, що очищюється залишиться без єдиної подряпини. Підібрати потрібний шкребок для зачистки можна залежно від ширини леза (25мм, 43мм, 60мм). Леза виконані з нержавіючої сталі, тому можливо робота у вологому середовищі.

Шкребок Т-25 для зняття фарби, клею і багато іншого відрізняється своєю багатофункціональністю. Передбачається, як пряме, так і зігнуте положення леза, що необхідно при роботі у важкодоступних місцях або при виконанні тонких робіт. Лезо виготовлене з інструментальної сталі і виключає можливість пошкодження поверхні, що очищається. Ширина леза становить 25 мм. Враховано безпеку при зберіганні за рахунок захисного ковпачка.

Шкребок будівельний серії BSR відрізняється своєю міцністю. Лезо з вуглецевої інструментальної сталі шириною 100 мм заточене з двох сторін. Міцна металева рукоятка з прогумованими вставками дозволяє прикладати максимальне зусилля. Шкребок металевий зручний при виконанні таких робіт як, очищення поверхонь від плитки і клею, килимових настилів, лінолеумів і т.і. При виборі таких шкребків необхідно звернути увагу на довжину рукояті, яка може бути 300 мм і 600 мм.

Також у нашому магазині завжди є в наявності запасні леза для шкребка тієї чи іншої серії. Купуйте разом з нами!

12 шт.

товарів на стор.

12 шт.

товарів на стор.