+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Килимки макетні

Килимок для моделювання надійно захистить робочу поверхню від порізів, а також максимально продовжить термін дії лез. Купити мат для різання в нашому інтернет-магазині можна просто зателефонувавши за номером телефону або заповнивши форму замовлення на сайті. Доставка товару по всій Україні в найкоротші терміни. Вибір компанії перевізника і спосіб оплати залишається за Вами. Ціна доставки здивує і порадує.

Макетний килимок вимагає за собою певний підхід. Для того щоб мат прослужив Вам якомога довше, необхідно уникати попадання на нього прямих променів сонця, а також не варто зберігати його біля джерел тепла. Не бажано скручувати його в рулон або складати в кілька шарів. Правильним буде зберігання на плоскій горизонтальній поверхні в розгорнутому вигляді.

Мат для рукоділля виготовляється з високоякісних матеріалів. Складається з трьох шарів, кожен з яких виконує захисну функцію. Верхній шар має шорстку структуру. При порізці лезо потопає в цьому шарі, завдяки чому зберігається гострота на більш тривалий термін. Середній шар складається з дуже щільного матеріалу, який невразливий до дії лез. Чітка і точна розмітка міститься на обох сторонах мату. При використанні посилених ножів необхідно вибирати товщину в 3 мм, при використанні стандартних, макетних і роликових ножів достатньо буде товщини в 2 мм. Мат для розкрою тканини здатний до самовідновлення, саме тому термін використання досить довгий.

Не потрібно купувати окремо килимок для печворку, килимок для квілтингу, килимок для скрапбукінгу і т.і. достатньо одного якісного мату відповідного розміру. Ми пропонуємо асортимент для вибору Вашого ідеального мату. Сміливо втілюйте найкреативніші ідеї в унікальні вироби.

Килимок для розкрою стане чудовим подарунком для рукодільниці або рукодільника будь-якого рівня майстерності. Інтернет-магазин Olfa пропонує товар за доступними цінами. Чудова японська якість товару. Радуйте корисними покупками себе і Ваших близьких.

10 шт.

товарів на стор.

10 шт.

товарів на стор.