+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Поворотний килимок Olfa RM-30x30

Нерорізаємий килимок, що самовідновлюється, товщиною 2 мм, 30х30 см, поворотний з метричною розміткою. Для печворку, скрапбукінгу, моделізму, промдизайну. Захистить робочу поверхню й збереже гостроту леза ножів Olfa.

Availability: Є в наявності

1 044,77 грн.

Опис

Деталі

Поворотний мат (килимок) для печворку, скрапбукінгу, моделізму, промдизайну. Захистить робочу поверхню й збереже гостроту леза ножів Olfa.

Килимок RM-30x30 (розмір 30х30 см) складається з трьох шарів. Середній шар - дуже щільний і непрорізаємий матеріал. Зверху й знизу килимок шорсткуватий, в ньому ніж немов “потопає”, що дозволяє подовжити термін служби лез. Мат двосторонній зеленого кольору із світлосірою розміткою. Основа килимка має нековзну поверхню і щільно прилягає до столу. На поворотній основі зручно виконувати розріз, потім повернути килимок на потрібний кут разом з виробом, і знову зробити розріз. Цей килимок товщиною 2 мм спеціально створений для роботи на ньому стандартних ножів, макетних ножів і роликових ножів. Не рекомендуємо використовувати посиленні ножі HB, LB і ножі з товстим лезом, наприклад, CK-2, CK-1 (краще придбати більш товстий мат 3 мм). Не можна різати на ньому ножем MC-45. Зберігати на плоскій поверхні, не нагрівати, уникати прямих сонячних променів.

Застосування: моделізм, шиття, печворк, квілтинг, скрапбукінг, декупаж, квілінг, рекламні вивіски і плакати, декоративні вироби, подарункові упаковки, дизайнерські й авторські роботи з тканин, шкіри, паперу, атласних стрічок, картону, плівки, а також промисловий дизайн і меблеве виробництво.

Для розкрою тканин рекомендуємо використовувати розмічальні лінійки Olfa і роликові ножі Olfa.

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Поворотний килимок Olfa RM-30x30

Теги товарів

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Авторство принадлежит www.olfa.in.ua