+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Леза для спеціальних ножів

Інтернет-магазин Olfa пропонує японські ножі і змінні леза до них. У нас Ви зможете придбати якісний інструмент від відомої компанії Olfa за доступними цінами. Швидке оформлення замовлення з доставкою по Харкову і іншим регіонам України. Замовлення оформляється без обов'язкової реєстрації.

Компанія Olfa є лідером з виробництва ножів, задаючи стандарти іншим виробникам. Весь інструмент виготовлений з якісних матеріалів. Особлива увага приділяється лезам, а саме їх заточуванню. Форма ножів ідеально розроблена для прикладання мінімум зусиль, а безпека використання врахована в повній мірі.

Спеціальні ножі розроблені безпосередньо для певного виду роботи і не мають аналогів. Ніж з лезом крюком HOB-1 є універсальним інструментом, який можна застосовувати як у садівництві, так і на виробництві. Форма леза ножа ідеально створена для обрізки гілок і розрізання пакувальних матеріалів. Лезо добротно кріпиться до рукоятки гвинтовим затиском і виконано з інструментальної сталі.

Змінні леза до резаків СК-1 і CK-2 можна повторно заточувати, що подовжує термін служби. Особливістю таких лез є можливість роботи, як в звичайному середовищі, так і у вологому середовищі, тому що для їх виготовлення застосовується вуглецева і нержавіюча сталі відповідно. Такий ніж незамінний в господарстві.

Леза сегментні СОВ-1 для циркульних ножів складаються з 5 сегментів, які легко відламуються. Ідеальне рішення для вирізання кіл з нещільних матеріалів.

Леза для пластику виготовлені з вольфраму і мають два ріжучий сегмента з одним кутом заточування. Порізка пластика, ламінату, пластмас, акрилу і т.і. буде простіше і швидше разом зі спеціальним ножем-скрайбером.

Круглі леза діаметром 45 мм використовуються для спеціального ножа для розрізання лінолеуму або ковроліну, зручний для різу рулонних матеріалів у підвішеному стані. Роликові леза виготовлені з нержавіючої сталі, що дає можливість працювати в умовах підвищеної вологості.

7 шт.

товарів на стор.

7 шт.

товарів на стор.