+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Лінійки

Інструменти для шиття і рукоділля від провідного японського виробника Olfa. Якісний товар за доступними цінами. Замовлення за телефоном або оформлення через кошик без обов'язкової реєстрації. Своєчасна доставка на території всієї України будь-яким зручним способом. Оплата здійснюється готівкої при отриманні посилки у перевізника, на банківську картку, картками VISA або MasterCard.

Печворк - особливий вид рукоділля, в якому посидючість і фантазія важливі фактори для вдалого результату. Також для продуктивної роботи просто необхідні спеціальні інструменти. Одним з таких пристосувань є масштабна лінійка для шиття.

Лінійки Olfa бувають метричні і дюймові з товщиною 3 мм, що забезпечує безпеку роботи (ніж не наскочить на лінійку). Різноманітні розміри і форми. Виготовлені з прозорого акрилу. Чітка розмітка високої точності. Нековзна поверхня. Зручні для розкрою, як темних, так і світлих тканин.

Шаблон лінійка квадратної форми допоможе швидко нарізати клапті відповідної форми. Розмір 30х30 см або 12,5х12,5 дюйма. Для зручного нарізування клаптів трикутних і шестикутних форм буде до речі лінійка у вигляді трикутника зі стороною 6,5 дюйми. Спеціально розроблені лінійки для роботи з дрібними деталями розміром 15х30 см (6х12 дюйма). Мають зручну променеву розмітку для розкрою під кутами (15 °, 30 °, 45 °, 60 ° і 90 °). Хітом продажів є розкрійна лінійка розміром 15х60 см (6х24 дюйма) з променевою розміткою. Такий девайс підходить для всіх основних робіт. Легко відкласти припуски на шви.

Для рукодільниць, що на самому початку свого творчого шляху буде достатньо однієї лінійки. Однак для більш професійного підходу не обійтися без набору з найрізноманітнішими формами та розмірами, завдяки чому робота проходить набагато швидше.

Робіть чіткі вимірювання і сміливо нарізайте акуратні клапті за допомогою інструментів фірми Olfa. Ми пропонуємо тільки якісне приладдя для шиття. Створюйте ексклюзивні речі своїми руками із задоволенням.

4 шт.

товарів на стор.

4 шт.

товарів на стор.