+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Набори для печворку

У даному каталозі можна вибрати набір інструментів для печворку. В наявності є три види комплектів: «Старт», «Стандарт» і «Профі». Всі комплекти оснащені необхідними якісними інструментами для шиття з клаптиків тканини.

Якщо Ви тільки думаєте зайнятися рукоділлям, але не знаєте з чого почати, то печворк набір для початківців «Старт» створений саме для початку творчого шляху. Роликовий ніж з діаметром леза 28 мм, килимок для розкрою з трьох шарів 45х30 см і лінійка 15х30 см. Такий стартовий набір для печворку зручно переносити і брати з собою на курси по шиттю або на відпочинок.

Найпопулярнішим набором серед клаптевих рукодільниць, безумовно, є «Стандарт». Роликовий ніж зі змінним лезом діаметром 45 мм, килимок для розкрою з трьох шарів 60х45 см, лінійка 15х60 см. Ідеальний варіант для використання у домашніх умовах.

Найпрофесійнішим набором вважається «Профі». Його оснащення підійде як для домашнього використання, так і знайде себе в ательє з пошиття або швейній майстерні. Роликові ножі діаметром леза 45 мм і 18 мм, додаткове хвилясте лезо, циркульний ніж з діаметром леза 18 мм, килимок для розкрою з трьох шарів 90х60 см, лінійка 15х60 см. Всі необхідні складові для зручної та якісної роботи в одному комплекті.

Набори для печворку чітко розділені за рівнем підготовки і Вам не потрібно довго підбирати кожен інструмент окремо.

В даний час компанія Olfa є абсолютним лідером по виробництву ножів, а також інструменту зі змінними лезами. Гордістю компанії та головним секретом є леза з нержавіючої сталі винятковою заточки. Унікальні кругові леза розріжуть тканину на ідеальні клапті без зачіпок і всяких дефектів. Зручність і безпека є головними критеріями якісного продукту.

Саме зараз набір інструментів для печворку купити за акційною ціною дуже просто. Насолоджуйтесь творчим процесом створюючи унікальні вироби.

Діючі знижки. Безкоштовна доставка по всій Україні. Оплата будь-яким зручним способом.

6 шт.

товарів на стор.

6 шт.

товарів на стор.