+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Ножиці

Хороші ножиці - запорука якісної роботи. Без сумніву ножиці японської якості Olfa відповідають всім необхідним вимогам. Вибирайте модель, яка необхідна Вам і оформляйте замовлення або просто зателефонуйте за вказаним телефонним номером. Індивідуальний підхід до кожного покупця. Здійснюємо доставку на території всієї України. Різноманітні форми оплати для Вашої зручності. Доступні ціни, діючі акційні пропозиції.

Японські ножиці мають ряд переваг. Легко ріжуть і надовго зберігають свою ріжучу здатність. Відкриття та закриття інструменту відбувається без прикладання зусиль. При закритті зусилля рівномірно розподіляється уздовж всієї довжини ріжучої кромки до самих кінчиків. Гладка поверхня. Леза щільно прилягають один до одного, кінчики ідеально сходяться в закритому положенні. Унікальна заточка лез дозволяє різати м'яко і рівно без загинання краю матеріалу і зачіпок. Леза виконані з високоякісної нержавіючої сталі і надійно поміщені в рукоятку для безпечної роботи. Зручна рукоятка буде вірним помічником при тривалій роботі.

Безумовно для різних цілей необхідно застосовувати різні типи ножиць. Так ножиці для різання тонкого паперу не можуть використовуватися для розрізання товстих матеріалів, таких як картон та інше.

Наш інтернет-магазин Оlfa пропонує модельний ряд найрізноманітніших ножиць. Різні по довжині ріжучої кромки 40 мм, 55 мм, 75 мм, а також різні за призначенням. Така модель, як SCS-4 призначена виключно для рукоділля, так як легко впорається з вирізуванням складних аплікацій, дрібних деталей. Ергономічна ручка дозволяє працювати як лівою, так і правою рукою. Господарські ножиці SCS-1, SCS-2, SCS-3 застосовуються в будівництві, промисловості для домашньої роботи і т.і.

Часом досить складно буває підібрати гарні ножиці. Однак ножиці Olfa серії SCS полегшили пошук. Переваги такого інструменту помітні не озброєним оком. Можливість рухливого вирізання дрібних деталей без загинів тканини і не потрібних зачіпок. Ергономічна рукоятка дозволяє працювати, як лівою, так і правою рукою. Якісні гострі леза до самих кінчиків.

Стильний, яскравий дизайн не дозволить загубитися інструменту серед робочого хаосу. Купити ножиці в інтернет-магазині Olfa можна не виходячи з дому або робочого місця, що значно економить час. Вибирайте якісну продукцію і насолоджуйтеся простотою і легкістю роботи.

4 шт.

товарів на стор.

4 шт.

товарів на стор.