+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Всі ножі

Наш інтернет-магазин пропонує кращі ножі від світового лідера Olfa. Японська якість інструментів залишається беззаперечною протягом багатьох десятків років. При виготовленні застосовуються тільки першосортні матеріали, що робить ножі надійними і безпечними. Використання останніх технологій у виробництві та розробці дозволяє створювати унікальну ріжучу здатність. Каталог ножів вміщає в себе найрізноманітніші моделі для будь-яких потреб. Великий асортимент дозволить вибрати найбільш підходящий ніж для різання.

Висока якість обслуговування задовольнить найвибагливішого клієнта. Кваліфікована допомога менеджера допоможе Вам зробити вибір. Доставка товару в будь-який куточок нашої країни. Зробити замовлення зовсім не складно, достатньо покласти товар у кошик та заповнити всі необхідні поля. Після чого наш менеджер зв'яжеться з Вами для уточнення даних.

Безпечний нож зведе ризики отримання травм до мінімуму, так як за втрати контакту леза з ріжучої поверхнею воно заскочить всередину рукоятки.

При вирізанні різноманітних шаблонів, дрібних візерунків необхідно мати спеціальний ніж для художніх робіт. Макетний ніж-скальпель впорається з найделікатнішою і дрібною роботою.

Ножі спеціального призначення стануть вірними помічниками при виконанні складних робіт. Скрайбер легко поріже пластик, акрил, пластмасу. Ніж для паспарту 45 град ідеально розроблений для вирізання рамок. Різка лінолеуму і ковроліну буде швидше і якісніше з різаком Olfa. Ніж з лезом крюком незамінний для садівництва.

Дисковий ніж для розкрою тканини один з необхідних інструментів у шитті і рукоділлі. Широкий вибір, докладні описи представлені на сайті.

Окрему нішу в нашому каталозі займають сегментні ножі. Великий асортимент даної одиниці товару дозволить зробити кращий вибір.

Інструменти для різьблення по дереву оснащені лезами, які піддаються багаторазовому заточування. Модель господарського ножа виготовленого повністю з нержавіючої сталі дозволяє проводити роботи у вологому середовищі.

Циркульний ніж незамінний інструмент для моделіста і рукодільниці.

Ножі Olfa незамінні не тільки на виробництві, а й у побуті.

Товари від 1 до 12 з 55

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Товари від 1 до 12 з 55

товарів на стор.

Сторінка:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5