+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Макетний ніж-скальпель Olfa AK-5

НОВИНКА. Макетний ніж-скальпель для дизайнерських, художніх і модельних робіт. З голкою і сплюснутою ручкою для продавлювання. Для точної різки складних фігур і дрібних деталей з паперу, картону, тонкого пластику, шкіри, плівки, фотопаперу, банерного полотна та ін.

Availability: Є в наявності

266,30 грн.

Опис

Деталі

Новинка. Макетний ніж-скальпель для дизайнерських, художніх і модельних робіт. З голкою і сплюснутою ручкою для продавлювання.

Ніж AK-5 для точного вирізання складних фігур при виконанні художніх і дизайнерських робіт, для створення арт-проектів і рекламних вивісок. Часто використовують для виготовлення моделей з картону й пластику. Спеціально розроблений для точної різки з паперу, картону, інших матеріалів. Цей ніж з гострим лезом, що кріпиться бронзовим затискачем. Комплектується гострими лезами KB-3 з кутом 30º, шириною 4 мм, товщиною 0,38 мм. В упаковці 30 змінних лез і контейнер для зберігання нових і використаних лез. Додатково укомплектований голкою, діаметр голки 1,6 мм. Кінець ручки сплюснутої форми для продавлювання або допоміжних робіт у вузьких місцях. Спеціальна конструкція контейнера з лезами дозволяє встановлювати в нього ніж таким чином, що він завжди добре видний і доступний до роботи.

Змінне лезо: KB-5, KB-3
Тип упаковки: блістерна упаковка.

Рекомендуємо використовувати разом з килимками (матами) Olfa.

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Макетний ніж-скальпель Olfa AK-5

Теги товарів

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Авторство принадлежит www.olfa.in.ua