+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Килимок товщиною 3 мм Olfa NCM-L

Непрорізний килимок, що самовідновлюється, товщиною 3 мм, формат А1 (90х60 см), двосторонній. Захистить робочу поверхню та збереже гостроту лез ножів Olfa. Високої якості для любих видів творчих робіт.

Availability: Є в наявності

2 811,63 грн.

Опис

Деталі

Килимок (мат) захистить робочу поверхню та збереже гостроту лез ножів Olfa. Для любих видів творчих і будівельних робіт.

Килимок NCM-L (розмір 90х60 см) складається з трьох шарів. Середній шар - дуже щільний і непрорізний матеріал. Зверху і знизу килимок шорсткий, в ньому ніж як би “потопає”, що дозволяє продовжити термін служби лез. Мат двосторонній зеленого кольору. З однієї сторони розмітка в клітинку з кроком 5 см, інша сторона без розмітки. Цей килимок товщиною 3 мм спеціально створений для роботи на ньому любих ножів OLFA. Це можуть бути будівельні, господарські, спеціальні, стандартні, макетні й роликові ножі. Не можна різати на ньому ножем MC-45. Зберігати на плоскій поверхні, не нагрівати, уникати прямих сонячних променів.

Застосування: будівельні роботи, моделізм, шиття, печворк, квілтинг, скрапбукінг, декупаж, квілінг, рекламні вивіски і плакати, декоративні вироби, подарункові упаковки, дизайнерські й авторські роботи з тканин, шкіри, паперу, атласних стрічок, картону, плівки, а також промисловий дизайн і меблеве виробництво.

Для розкрою тканин рекомендуємо використовувати розмічальні лінійки Olfa і роликові ножі Olfa.

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Килимок товщиною 3 мм Olfa NCM-L

Теги товарів

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Авторство принадлежит www.olfa.in.ua