+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Килимок товщиною 2 мм Olfa CM-A3/Half

Непрорізаємий килимок, що самовідновлюється, товщиною 2 мм, 45х17 см, двосторонній з метричною розміткою. Високої якості для скрапбукінгу, промдизайну, моделізму, печворку.

Availability: Є в наявності

397,49 грн.

Опис

Деталі

Килимок високої якості для скрапбукінгу, промдизайну, моделізму, печворку. Захистить робочу поверхню та збереже гостроту леза ножів Olfa.

Килимок CM-A3/Half (розмір 45х17 см) складається з трьох шарів. Середній шар - дуже щільний і непрорізаємий матеріал. Зверху й знизу килимок шорсткуватий, в ньому ніж немов “потопає”, що дозволяє подовжити термін служби лез. Мат двосторонній з темною розміткою з однієї сторони та світлою з іншої. Розмітка тільки в сантиметрах. Цей килимок товщиною 2 мм спеціально створений для роботи на ньому стандартних ножів, макетних ножів і роликових ножів. Не рекомендуємо використовувати посиленні ножі HB, LB і ножі з товстим лезом, наприклад, CK-2, CK-1 (краще придбати більш товстий мат 3 мм). Не можна різати на ньому ножем MC-45. Зберігати на плоскій поверхні, не нагрівати, уникати прямих сонячних променів.

Застосування: моделізм, шиття, печворк, квілтинг, скрапбукінг, декупаж, квілінг, рекламні вивіски і плакати, декоративні вироби, подарункові упаковки, дизайнерські й авторські роботи з тканин, шкіри, паперу, атласних стрічок, картону, плівки, а також промисловий дизайн і меблеве виробництво.

Для розкрою тканин рекомендуємо використовувати розмічальні лінійки Olfa і роликові ножі Olfa.

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Килимок товщиною 2 мм Olfa CM-A3/Half

Теги товарів

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Авторство принадлежит www.olfa.in.ua