+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Особливо міцний шкребок Olfa BSR-600

Особливо міцний шкребок з міцною литою металевою рукояткою довжиною 600 мм і вбудованим сталевим потиличником. Оснащений двостороннім лезом 100 мм BS з вуглецевої інструментальної сталі. Для зачистки складних поверхонь і підготовки підлогових, настінних, покрівельних і стельових робіт.

Availability: Є в наявності

1 258,04 грн.

Опис

Деталі

Розроблений на прохання професіоналів, Особливо міцний шкребок Olfa BSR-600 має досить довгу міцну литу металеву рукоятку довжиною 600 мм закругленої форми з прогумованою вставкою для зручності використання і оснащений вбудованим сталевим потиличником, що дозволяє застосовувати максимальну ударну силу. Така довга рукоятка дозволяє працювати двома руками для посилення тиску при виконанні великих трудомістких робіт по зачистці поверхні.

Шкребок оснащений широким двостороннім лезом BS 100 мм з вуглецевої інструментальної сталі, яке можна використовувати як гострою, так і незаточеною стороною залежно від видів робіт. Також можна використовувати гнучкі леза BSF (продаються окремо).

Застосовується для зачистки поверхонь від різних покриттів, таких як плитка для підлоги і клей, настінна плитка та інші оздоблювальні покриття для стін, підлогове покриття, килимове покриття, лінолеум, епоксидні покриття та пластикові матеріали, а також покрівельні матеріали.

Відгуки

Напишіть власний відгук

You're reviewing: Особливо міцний шкребок Olfa BSR-600

Теги товарів

Теги товарів

Використовуйте пробіли для розділення тегів. Для фраз використовуйте одиничні лапки (') .

Вас також можуть зацікавити наступні товари

Авторство принадлежит www.olfa.in.ua