+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Перший дитячий макетний ніж-скальпель Olfa ESK-1

Як захопити дитину творчістю? З появою великої кількості вільного часу, хочеться проводити його з дитиною цікаво та з користю. Якщо ви захоплюєтеся рукоділлям і хочете зацікавити ним вашу дитину, але раніше у вас це не виходило або ви боялися, що вона може порізатися гострими лезами, запропонуйте їй новий дитячий ніж OLFA. Компанія в 2018 році випустила інноваційний макетний ніж-скальпель ESK-1 , який завоював гран-прі на XXVII щорічній виставці «Канцтовари року».

Перший дитячий макетний ніж-скальпель Olfa ESK-1

Дитині буде цікаво почати рукодільничати саме таким ножем. Компанія OLFA зробила його яскравим, простим у використанні, а найголовніше безпечним - кожен сегмент леза покритий пластиком, робочим залишається тільки самий кінчик сегмента і ви можете не переживати про порізи або травми, адже скальпелі OLFA оснащені надгострими лезами і дитині легко ними поранитися. Легкий, всього близько 80 грам, з невеликою рукояткою обтічної форми, ніж зручно лежить в дитячій руці.

Перший дитячий макетний ніж-скальпель Olfa ESK-1

Працювати цим ножем легко і просто - фіксатором висунути робочий сегмент з рукоятки, після роботи - заховати назад. Щоб ніж залишався в полі зору дитини, його оснастили спеціальним контейнером-підставкою у формі курячого яйця. Він виконує одночасно дві функції - підставки для ножа і блоку для зберігання використаних сегментів леза. Сегмент, який затупився, необхідно вставити до упору в отвір внизу контейнера і відламати - так вони будуть зберігатися всередині. У ножа надійний фіксатор леза, при натисканні на ніж воно не заскакує назад. Їм легко різати папір, фотопапір, картон, плівку та інші матеріали.Рекомендуємо робити це на килимках OLFA, щоб не пошкодити робочий стіл і лезо довше залишалося гострим.

Цей ніж буде відмінним подарунком на день народження або будь-яке інше дитяче свято. Скрапбукінг, квіллінг, аплікації, трафаретне вирізання, шкільні вироби - будь-який творчий напрямок з легкістю підкориться вашій дитині. Розкрийте її творчий потенціал!

Перший дитячий макетний ніж-скальпель Olfa ESK-1