+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Кольорова серія сегментних ножів 18 мм L7 і L7-AL

У 2019 році компанія OLFA випустила кольорову серію популярних сегментних ножів 18 мм L7 і L7-AL обмеженою партією. Тепер замість звичної жовто-чорної кольорової гами, можна придбати ножі з рожевою, синьою і зеленою пластиковою вставкою на рукоятці. Як і в класичній серії, рукоятка виконана ​​з еластомеру і армованого поліпропілену - це робить її стійкою до кислот, ацетону, олій. Але на відміну від класичної моделі цього ножа, ця партія укомплектована надміцним лезом з фторвмістовним покриттям Speed ​​Blade LFB. Це надзвичайно гостре лезо бажано міняти в захисних окулярах і тримати строго поза зоною доступу дітей. Знизу рукоятки є упор для кисті, спеціально виконаний для захисту від зісковзування руки на лезо. Блістерна упаковка цих ножів не передбачена.

Основна відмінність цих моделей між собою - спосіб фіксації леза в ножі. У моделі L7 - це притискна шайба з закруткою, цей механізм вважається більш надійним, у L7-AL - автоматичне блокування леза в ножі - замок з трещіточним механізмом. Зафіксувавши лезо в ножі, можна сміливо приступати до роботи з такими щільними матеріалами як пластик, гіпсокартон, гума, фанера.

На відео добре видно відмінності ножів - вибір за вами, з нас - грамотна консультація, якісна упаковка і швидка відправка.