+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Що краще подарувати - килимок для різання або сувенір, техніку і косметику?

Хочете купити подарунок близькій людині, другу, колезі або собі? Ми пропонуємо оригінальну, корисну і сучасну річ. Вам не підійде, якщо ви для подарунка шукаєте сувенір на полицю, побутову техніку, електроніку, косметику або одяг і аксесуари. Наш варіант подарунка - килимок для різання. Зрадіють такому подарунку всі, хто ріже на столі різні матеріали. Перша і основна функція килимка одна - це захист робочого столу від порізів. Зате сфер застосування багато, тому підійде і дорослим і дітям, і чоловікам і жінкам.

Ми розповімо кому і для яких завдань потрібен килимок, яка друга за важливістю функція килимка і перерахуємо характеристики, які відрізняють килимки OLFA від килимків інших виробників.

Чому килимок для захисту столу від порізів оригінальний подарунок?

Зазвичай при виборі подарунка визначальним фактором є професія, хобі або роль людини. Кухарю - каструля, домогосподарці - міксер, чоловікові - дриль і т.д. Оригінальний подарунок зачіпає несподівані аспекти діяльності і життя. Ідея такого подарунка не лежить на поверхні.

Килимок може стати звичайним подарунком для хобі або роботи. Підійде для декількох видів рукоділля (печворк або квилтинг, скрапбукінг, аплікація і декупаж, художня обробка шкіри і різьблення, силуетне вирізання), крафтінга (моделизм, макетування, художнє конструювання), виробництва (швейного, взуттєвого, паперово-картонного).

Килимок може стати оригінальним подарунком. Будь-яка мама буде в захваті - з килимком будь-які творчі домашні завдання по плечу. Будь-який чоловік буде радий додати на полицю з інструментами килимок-підкладку на всі випадки домашніх справ. З таким подарунком кожна задача будинку стане творчим проектом. Розкриє потенціал дитини, займе маму рукоділлям, а тата - крафтінгом і виробами.

Навіщо ми назвали килимок корисним подарунком?

Звичайно, захистити робочу поверхню від порізів можна доступними і дешевими матеріалами, наприклад, шматком лінолеуму або ДВП, можна газетами і журналами, акрил або скло теж підійде. Але у килимка є важлива перевага - він зберігає гостроту леза. Це і є друга за важливістю функція килимка.

Ріжуче лезо завжди буде поступово втрачати гостроту розрізаючи різні матеріали і упираючись в робочу поверхню. На відміну від лінолеуму, ДВП і інших варіантів захисту столу, верхній шар килимка має складну структуру. Це в'язкий шорсткий матеріал, в який лезо занурюється, не створюючи опору. Лезо легко ковзає по такій поверхні.

Виробник не розкриває своїх секретів технології виготовлення килимків. У доступних джерелах ми не знайшли докладного опису складу та назв матеріалів. Компанія OLFA тільки описує властивості килимків, які підтримують гостроту лез. Ми ж на практиці самі переконалися в цьому.

5 доказів того, що килимок OLFA - це сучасний продукт

На ринку багато різних видів килимків, в основному дешеві і дорогі, іншими словами - гірше і краще. Дешеві килимки виробляє Тайвань і Китай, дорогі - США і Японія (OLFA). Компанія OLFA використовує новітні матеріали і технології. На кінцевий результат також впливають високі стандарти якості на виробництві.

Килимки інших виробників дещо відрізняються, тому звертайте увагу на ті характеристики, які важливі саме для ваших завдань. Наводимо 5 характеристик килимка OLFA, які вирішують широкий спектр завдань:

  • килимок складається з трьох шарів: зовнішні створюють м'яке ковзання і зберігають гостроту лез, внутрішній - це жорстка основа, яка виконує основну функцію захисту столу від порізів;
  • на килимку якісна і зручна розмітка. Ця розмітка не стирається з роками і не обсипається після розрізів. Вдало підібраний колір розмітки, який легко помітний на зеленому килимку. Нанесені сіткова розмітка, діагональні лінії, метрична і дюймова розмітка для будь-яких видів робіт;
  • килимок має матову поверхню. Розрізаємі матеріали не ковзають по його шорсткій поверхні. Матовий шар не дає відблисків від освітлювальних приладів і знижує навантаження на очі при тривалій роботі;
  • килимок тонкий і гнучкий. При недовгому транспортуванні килимок великого формату зручно скрутити в рулон. Він поверне свою плоску форму, ми перевіряли. Зберігання в згорнутому або зігнутому вигляді заборонено;
  • килимки мають різну товщину, розміри (від А4 формату до А1) і форму (прямокутні та квадратні). Можна підібрати підходящий на кшталт робіт, видів, що розрізають матеріалів і ціною.

Роздумуючи над покупкою чергового технологічного гаджета в гонитві за модними подарунками, зверніть увагу на товари для творчості. Ми точно знаємо, що творчість - це засіб від депресії, спосіб зробити перезавантаження мозку від киплячого навколо життя, вид змагання і самоствердження, спосіб самореалізації і пошуку свого призначення в житті, і навіть засіб для заробітку.