+38 050 615 89 28

Інтернет-магазин інструментів OLFA

Що об'єднує леза OLFA і плитку шоколаду?

Творцями перших канцелярських ножів із сегментними лезами були два брата родом з Японії. На поліграфічному виробництві, де працювали брати, якість і швидкість роботи залежали від гостроти ріжучої кромки лез, які тупилися дуже швидко. Ідея з сегментами, що відламуються прийшла спонтанно. Якось в дитинстві американський солдат подарував їм плитку шоколаду, у якій легко відламувалися шматочки. Через багато років виникла чудова задумка перенести таку здатність на леза. Таким чином, з'явилися функціональні сегментні леза з постійно гострої ріжучої крайкою.

OLFA - це не тільки "леза-шоколадки"

Звичайно, шоколадка стала лише частиною великої грандіозної ідеї. Важливо було продумати все до дрібниць. Під яким кутом повинні відламуватися шматочки, щоб кінчиком леза було зручно різати? Який товщини має бути полотно і яка ширина лез буде універсальною? Яка форма корпусу допоможе знизити втому руки? З яких матеріалів виготовити направляючу і рукоятку, які витримають навантаження і прослужать максимально довго? Це дуже складна робота, але вона була виконана настільки успішно, що такі ножі отримали визнання і досі активно використовуються для різних видів робіт і матеріалів у всьому світі.

Інструменти OLFA жовті як яєчний жовток

Коли виробництво і продажі були налагоджені, було вирішено придумати гарну назву, яка б легко вимовлялося і запам'ятовувалося не тільки в Японії, але і за її межами. Olha - значить ламати лезо (зі слів oru - ламати і ha - лезо). Так як H в деяких країнах не вимовляється, цю букву замінили на F. OLFA знайшла ім'я і ще яскравий колір - жовтий, як яєчний жовток.

OLFA - це японське якість тоді і зараз

В сучасному світі OLFA - дійсно впізнаваний і популярний бренд. І це не тільки "ножі-шоколадки", а великий асортимент інструментів для виробництва і крафтінга. Навіть зараз, коли багато міжнародних виробники в гонитві за надприбутками переносять свої виробництва в недорогі країни, OLFA все також виготовляється в Японії, в місті Osaka, там, де в повоєнні роки два брати вирішили поліпшити свою роботу на поліграфічному виробництві.

Українські покупці прагнуть купувати леза OLFA

В нашій країні OLFA отримала визнання завдяки якості лез. Високу оцінку покупці нашого магазину дають добротності матеріалу. OLFA використовує високоякісну сталь для виробництва лез, можна сказати, на цьому не заощаджують. Ще - це гострота ріжучої кромки, яка досягається спеціальною технологією заточування лез, знову ж таки завдяки високим вимогам, які пред'являються на японському виробництві. І взагалі, для старшого покоління, яке не розпещене радянським підходом до промислового дизайну та ергономіки корпусу і рукоятки інструментів OLFA - це рай перфекціоніста!